Astrolog Yıldız
Astrolog Yıldız
Giriş Tarihi : 27-05-2019 13:49
Güncelleme : 27-05-2019 13:55

2019 Haziran Aylık Burç Yorumları

KOÇ: Bu ay koç burcu için kariyer ve meslek yaşamında ciddi bir yükseliş söz konusu. Yeni başlangıçlar, değişimler için uygun bir ay. Özellikle haziran ayının ilk iki haftası koç burcu için değişim ve yükseliş görüyorum. Kafa karışıklığı olan kararsız koçlar tamam bu yıl senin için kariyer ve meslek yaşamında çok iyi geçmedi ama bence bu ay senin için tam da dönüm noktası bence denemeye değer derim.

İlişkilerde küslük yaşayan koçlar, dargın olan sevdiceğimle aram limoni diyenler haziran ayının ikinci haftasından itibaren barışmalar olacağını her şeyin eskisinden de daha güzel gideceğini görüyorum. Ama dikkat etmen gereken bir nokta var haziran ayının 3. haftası görülen Neptün retrosu seni biraz etkileyecek. Çabuk sinirlenme, midede hassasiyet, sindirim problemleri yaşayabilirsin. Onun için bu ay koçlar sağlıklarına dikkat edecek ve sinirlerine hâkim olmaya çalışacak diyelim. Evinde yapmak istediğin değişimler bu ay ön plana çıkıyor. Tadilat dönemi biraz yorulabilirsin. Ama her zaman olduğu gibi planlarını hayata geçirdiğindeki mutluluğun bütün yorgunluğunu alacak.

 

BOĞA: Haziran ayı başlarında çevrendeki insanların yönlendirmesiyle meydana gelecek maddi sorunlar baş gösterebileceğini görüyorum. Bu ay senin için inişli çıkışlı bir dönem diyebilirim. Haziran ayının 5inden itibaren görülen yeniay para ile ilgili yeni fırsatların karşına çıkacağını gösteriyor ve haziran ayının ikinci haftası beklenmedik gizli yardımlar söz konusu. Bu ay çevrendeki insanların maddi konularda senden yardım beklediklerini de görüyorum. Uzak durman gereken bir konu zaten ay sonu değişen enerjinle beraber onların da gönlünü almayı başaracaksın. İkili ilişkilerde bu ay biraz bencil ve tartışmalara açık bir yönün var partnerinin alttan alması en doğru karar olacaktır. Aile ve akraba ilişkilerinde hassasiyetler gözlemliyorum. Özellikle kardeşlerinle olan ilişkilerinde ciddi bir dayanışma görüyorum. 20 Haziranda görülen dolunay beklenmedik ödemeler, yaptığın yatırımların olumsuz sonuçlanması gibi durumlara yol açarken 21 Haziranda görülen Neptün Retro’su senin olaylara mantıksal yaklaşımının doğru sonuçlar doğuracağını böylelikle 23 Haziranda toparlanma evresine gireceğini gösteriyor. Sağlığınla ilgili olarak da biraz uyku problemi çekebilirsin. Haziran ayının sonlarından itibaren enerjinin düzelmesiyle bunun da ortadan kalkacağını görüyorum.

 

İKİZLER: Ayın başlarından itibaren aşk hayatınızla ilgili birtakım karmaşalar, problemler görüyorum. Partnerinizin sorumsuz tavırları canınızı sıkabilir. Bunun için bu ay hem ailevi hem de ikili ilişkilerde biraz dikkatli ve sabırlı olmakta fayda var. Kişisel gelişiminize önem verdiğiniz bir aydasınız ve ayrıca sosyalleşmek için de uygun bir zaman. Bu sosyalliğin içinde karşınıza çıkan yeni insanlar kendini olduğundan farklı gösterebilir. Emin olduğunuzda yalnız ikizler için yeni bir ilişki gözlemliyorum. İş yaşamınızla ilgili konularda başkalarıyla paylaşım yapmadan ince eleyip sık dokumakta fayda var. Bu ay aile ortaklıkları söz konusu. Maddi yönden güzel kazançlar elde edeceksiniz fakat ciddi para harcamalarından kaçınmanız gerek. Haziran ayının üçüncü haftasından itibaren çevre etkilerinden kaçınıp, olaylara detaycı yaklaşırsanız daha pozitif ve daha mutlu olacaksınız. Son üç aydır devam eden sağlık sorunlarınız ay sonu itibariyle son bulacak.

 

YENGEÇ: Bu ay fazla sorumluluk altında olan yengeçler için sağlığa dikkat etmekte fayda var. Sık sık yapılan seyahatler, bu ay yapılan görüşmeler ve yoğun tempo direncinizi düşürebilir. Bu ayın ortalarından itibaren düşmanlarınızdan bir takım dedikodular duymanız söz konusu. Kulak ardı etmeniz halinde kolaylıkla başa çıkabileceğiniz bir durum olduğunu görüyorum. 20 Haziranda ortaya çıkan dolunay kendinizi biraz gergin hissetmenize yol açabilir ama dolunaydan hemen sonra enerjiniz yükselecek ve yeni fırsatlarla dolu yeni bir dönem başlayacak. Doğru değerlendirdiğiniz anda çok güzel başarılara imza atacaksınız. Bu ay aşk hayatınızda bir eleme dönemine girebilirsiniz size uygun olmayan insanları çevrenizden uzaklaştıracak daha sade bir yaşama dönüş gerçekleşecek. Platonik yengeçler için ise bu ayın sonlarında mutlu bir haber sizleri bekliyor diyebilirim.

 

ASLAN: Aslan burcu için bu ayın başlarında yeni organizasyonlar, arkadaş toplantıları, yeni aktiviteler için hareketli bir dönem. Aşk ve ilişki yaşamında devam eden sıkıntılarını haziran ayının ikinci haftasıyla beraber geride bıraktığını gözlemliyorum. Yalnız aslanlar için ise içsel motivasyonlarının artmasıyla beraber flörtleşmeler söz konusu. Maddi yönden ise hayalperest tutumlardan kaçınmalı. Çözümlenmesini beklediğiniz mahkeme ve miras konularında biraz zamana ihtiyaç olduğu hatırlanmalıdır. Bu dönemde yarım kalmış olan projeleriniz, uzmanlık almak istediğiniz konular için tam da uygun bir döneme giriyorsunuz özellikle haz ayının 9undan itibaren uzmanlaşmak istediğiniz konu üzerine yoğunlaşabilir ve güzel başarılar elde edebilirsiniz. Fazla özgüvenli tutumunuz bu ay sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Çevrenizdeki insanların fikrini almak, onlarla işbirliği içinde hareket etmek bu olumsuzluğu pozitif hale çevirebilir. Bu ay iltihap hastalıklarına dikkat etmelisiniz. Daha titiz davranırsanız sağlık yönünden bir olumsuzluk görmüyorum.

 

BAŞAK: Haziran ayının başlarında sözleşme, ortaklık işlerine girecek başaklar için biraz ertelemekte fayda var. Yatırım planlarınızı gözden geçirmeli ve daha emin adımlarla hareket etmelisiniz. Kariyer programınızda yapacağınız değişimlerde göstereceğiniz sabır daha büyük işler yapmanız için en doğru adım olacaktır. Aşk yaşamınızla alakalı mükemmeli aramak sizin karakterinizde var. Yalnız başaklar için daha gerçekçi yaklaşmak mutluluğuna açılan bir kapı görevi görecektir. İkili ilişkilerinde karşısındakini olduğu gibi kabullenen başaklar bu ayı pozitif geçirecek. Geçmiş dönemde yaşamış olduğunuz gerginlikleri geride bırakmalı tertemiz bir sayfa açarak partnerinizle mutluluğu yakalamalısınız. Zaman zaman kafanızı kurcalayan sevilmeme, kendini yalnız hissetme kendi içselliğinizle alakalı bunu kontrol altın aldığınızda eminim hayal ettiğiniz ilişki hiçte uzak değil. Bu ay hissettiğiniz yenilenme ihtiyacınız için gardırobunuzu değiştirmek en güzel fikir olacaktır. Diş ve diş etlerinden kaynaklanan ufak sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

TERAZİ: Bu ay uzun zamandır hep bardağın dolu tarafından bakmaya çalışan teraziler için biraz gerçekçi olmakta fayda var. Göstereceğiniz hayalperest tutumlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ancak gerçekçi yaklaşımlarınız halinde haziran ayının üçüncü haftasında itibaren gireceğiniz Neptün retrosunun etkilerini olumlu hale çevirerek kariyer yaşamınızda yükseliş getireceği gibi olayları çok yönlü inceleyerek yaşamınızın diğer alanlarında da doğru kararlar vermenizi kolaylaştıracaktır. Geçmiş tecrübelerinizden yararlanarak ikili ilişkilerde daha az fedakâr olmayı partnerinize karşı daha temkinli tutumlar sergilemeyi bu ay gerçekleştiriyorsunuz ve bu ay ikili ilişkilerde ciddi bir beraberlik adımları gözlemliyorum. Yalnız teraziler bu ay karşılarına çıkacak insan ile uzun süren bir ilişki içerisine girebilirler. Ailevi konularda geçmişten gelen konular haziran ayının ikinci haftasında tekrardan gündemde olabilir. Sizin için en doğru karar tarafsız bir tutum sergilemek olacaktır. Sağlıklı beslenmeye yönelmek, vücudunuza zarar veren zehirli besinlerden uzak durmak bu ay sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca uzun zamandır düşündüğünüz spor faaliyetleriniz için de doğru zaman.

 

AKREP: Ailenizin yapacağı gereksiz harcamalardan kaynaklı maddi yönden biraz sıkıntı yaşayabilirisiniz fakat çevrenizdeki güçlü insanların desteğiyle bu durumla kolaylıkla başa çıkacaksınız. Kariyer hayatınızla ilgili meydana gelecek, sizi heyecanlandıran gelişmeler bu ay yaşanabilir. Çevrenizle paylaşmanız halinde aynı heyecanı görmemeniz sizi hayal kırıklığına uğratmasın kesinlikle doğru yoldasınız. İkili ilişkilerde yalnız olan akrepler için evlilik, yuva konuları bu ay daha ağır basıyor. Yabancı bir insanla tanışabilir güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Adaletli davranan akrep burçları aşk konularında her zaman kazanan taraf olacaktır. Yurtdışından gelen misafirler, hane içi kalabalık akraba ilişkilerinin yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendinize ayıracağınız zamanı bir hobi eşliğinde değerlendirmeniz sizin için uygun görünüyor. Cinsel organlarınızda dejeneratif problemlerle karşılaşabilirsiniz. Aman dikkat.

 

YAY: Pozitif yaklaşımlarınızla bu ay aranılan kişi siz olacaksınız. İnsanların her zaman fikir almak istediği, görüşlerinize önem verdiği bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yaşamış olduğunuz belirsizlikler enerjinizin daha da yükselmesiyle beraber netlik de kazanmış oluyor. Ev ve aile konularında gayet güzel gelişmeler yaşayan yaylar için bu ay bebek haberi alınabilir. Zaman zaman emeklerinin zayi olduğu yönünde olumsuz düşüncelere kapılan yayların bu ay yaşayacağı olumlu gelişmeler daha pozitif yaklaşımlarına ışık tutacaktır. Uzun süredir beklediğiniz alacaklarınız bu ay elinize geçebilir. Ani ev değişiklikleri yeni ev yeni araba planları bu ay gündeme gelebilir. Bu planlar için ay sonunu beklemek en doğru karar olacaktır. Bu yılın başından beri baş ve boyun bölgesi ile ilgili rahatsızlık yaşayan yaylar, iyileşme dönemini bu ay yaşayacak. Ciddi bir durum görülmemekle beraber tedbirli olmakta fayda var.

 

OĞLAK: İş yaşamında yenilenme dönemine girecek olan oğlak burcu, uyum sürecinden kaynaklı bir takım problemler yaşayabilir. Kısa süreli olan bu uyum problemini partnerinden göreceği destek ve bakış açısını olumlu yönde çevirerek kolaylıkla atlatabileceğini görüyorum. Haziranın ikinci haftasından itibaren egosunda ciddi bir yükselme gözlemlenen oğlakların egolarını minimal düzeyde tutarak ikili ilişkilerde yaşanacak problemlerin de sorunsuz hallolacağını görmekteyim. Eski ilişkilerini gözden geçiren oğlaklar bu ay 'exten next olmaz' diyecek ve yoluna devam edecek. Yoğun iş temposu içinde sosyal yaşamdan uzak kalan oğlaklar ay sonu itibariyle eski sosyalliklerine kavuşacak. Stres bu dönemde başa çıkmanız gereken bir problem olmakla beraber kemik ve romatizmal hastalıklara da dikkat etmeniz gerekir.

 

KOVA: Bu ayki gündeminizde arkadaşlık ilişkilerinize dikkat çekmek istiyorum. Sırlarınızı açığa çıkabileceği bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanlardan gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir fakat zekânızı kullanarak bunun da üstesinden geleceksiniz. Hayatınızda sadeleşmeye gidebilirsiniz. İnsanlardan kendinizi soyutlayarak kariyer planlarınıza bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz. Üretkenliğinizin artması halinde sosyal statünüzü geliştiğini ve yükselme yaşayacağınız bir döneme girdiğinizi görüyorum. Yalnız kovalar bu ay aşk kapıyı çalacak dostlarınızdan göremediğiniz desteği bu yeni insan ile -deyim yerindeyse- ayaklarınız yerden kesilecek diyebilirim. Dengeli tutumlarda bulunmanız halinde evlilikle sonuçlanacak güzel bir ilişki söz konusu. İlişki içinde olan kovalar ilişkilerinde birbirlerine daha saygılı ve özgürlük alanlarının daha rahat olduğu bir döneme giriyorlar.

 

BALIK: Yaşamış olduğu mekânda değişim düşünen balıklar için bu ay tadilat ve yenilenme ayı. Ailevi konularda bir yoğunluk içerisine giren balıklar, istemediği tartışmaların odak noktasında kalabilir. Sosyal çevrenizde yaşadığınız değişimler sizleri olumlu yönde etkilerden sağlıktan kaynaklanan birtakım problemler canınızı sıkabilir fakat kısa zamanda toparlayacaksınız. Haziran ayının ikinci haftasından itibaren yatırım planlarınızda yapacağınız gözlemler haziran sonunda size güzel kazanımlar getirecektir. Kariyer yaşamınızla ilgili biraz beklemekte fayda var. Beklediğiniz olumlu gelişmeler için doğru zamanı ileriki dönemlerde yaşayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz karşı cinsten gelecek işaret bu ayın sonlarında kıvılcım olarak karşınıza çıkıyor. Belirsizliklerinizi sizi ele geçirmesine izin vermeden olumlu sonuçlara sahip olabilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
Astrolog Yıldız

Astrolog Yıldız

DİĞER YAZILARI 2019 Haziran Aylık Burç Yorumları 27-05-2019 13:49
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Başakşehir FK3063
 • 2Trabzonspor3061
 • 3Sivasspor3054
 • 4Galatasaray3052
 • 5Beşiktaş2950
 • 6Fenerbahçe3049
 • 7Alanyaspor3048
 • 8Göztepe3038
 • 9Gaziantep FK3038
 • 10Antalyaspor3037
 • 11Kasımpaşa3036
 • 12Gençlerbirliği3032
 • 13Denizlispor3032
 • 14Konyaspor3030
 • 15Yeni Malatyaspor3029
 • 16Çaykur Rizespor3029
 • 17Kayserispor2928
 • 18MKE Ankaragücü3025
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
İşleriniz Nasıl Gidiyor ?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA