Giriş Yap Kayıt Ol
HİZMETLERİMİZ | Tunçbilek Reklam

HİZMETLERİMİZ

1) DANIŞMANLIK HİZMETLERİ:

- Değer yaratmak isteyen her reklam kampanyası kendi sembollerine, ritüellerine ve kahramanlarına sahip olmalıdır. Dolayısıyla da dilsel ve görsel özellikleri doğru tasarlayabilmek için öncelikle teknik süreçler, sosyal normlar, yasal düzenlemeler, politik duyarlılıklar ve coğrafi yakınlıklar hakkında sesli düşünürüz.  Bu sayede evrensel standartların ışığında size en uygun reklam iletişim modelini kurgulayabiliriz.

    

2) STRATEJİ VE MARKA KONUMLANDIRMA HİZMETLERİ:

- Bir reklam iletişim modeli uygulamaya geçerken yapılacaklar yaratıcı ve rafine bir kurguyu gerekli kılar.  Bu aşamada markanızı konumlandırır, hedef kitlenizin analizini yapar ve iş modelinize uygun reklam araçlarının seçimini yaparız. Fakat bununla da yetinmeyiz ve olası problemleri içeren senaryolar hakkında da düşünür;  gerekli önlemleri alırız.

 

3) BÜTÜNLEŞİK FİRMA REHBERİ VE İLAN HİZMETLERİ:

-1987 yılından bu yana müşterilerinizin marka deneyimini en yüksek seviyeye taşımak amacıyla seri, ticari ve sosyal (vefat, anma, teşekkür) ilanlarınızı size en uygun koşulları gözeterek tasarlamakta ve ulusal yayın organlarında yayınlamaktayız. Bu hizmetimize ek olarak www.tuncbilekreklam.com.tr adresinde ise ihtiyacınız olabilecek ( kariyer, vasıta, emlak, hizmet, e- ticaret ve medya) gibi ana başlıklar altında size ya da firmanıza özel çözümlerimize bir tık ile ulaşabilirsiniz.

-Firma rehberimiz vasıtası ile şirketinizi google arama motorlarında ön plana çıkartabilir, sektörünüzde yapılan aramalarda öne çıkabilir ayrıca diğer hizmetlerimiz ile markanızı bütünleştirerek 32 yıllı ktecrübemizden doğan kurumsal prestijimizi sanal dünyada kolayca yönetebilirsiniz.

 

4) MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA:

 

-Reklam mesajının hedeflediği kişilere ulaştırmak üzere, medyanın ne şekilde kullanılması gerektiğinin belirlemesi ve televizyon, radyo, gazete, internet veya açık hava gibi tüm mecralarda en uygun fiyat ve vade koşullarıyla yayınların yapılmasının sağlanması.

- Firmamız diğer reklam ajanslarından farklı olarak reklam satın almaları için sıklıkla kendi medya organlarını kullanmaktadır. Bu durum ülkemizde nadir rastlanan ve 360 derece reklamcılık felsefesine yeni bir boyut getiren bir çalışma biçimidir. 

 

5) VİRAL KAMPANYA ÇÖZÜMLERİ:

-Halihazırdaki müşteri tabanınızın ve henüz müşteriniz olmayan potansiyel kullanıcıların birbirleri arasında ve ağızdan ağıza olumlu etki yaratacak şekilde pazarlama etkileşimime girmesini sağlarız. Bu aşamada müşterilerinizin ürettiğiniz ürünler ya da hizmetler için sosyal sadakat tabanınıza dahil olması asıl hedefimizdir. Bu aşamanın ardından sadakat tabanınızı ölçümler ve gerçek zamanlı etkileşim seviyenizi raporlarız. Sonuçları değerlendirir ve sizin isteğinize göre yeni mecraları araştırır ya da kalıcılığı tahsis etmek adında müşterilerinizle diyaloğunuzun sürekliliğini yönetiriz.

 

6) GÖRSEL VE DUYUSAL TASARIM ÇÖZÜMLERİ:

 

  A) WEB ÇÖZÜMLERİMİZ: 

*RESPONSIVE WEB TASARIMI & YAZILIMI

*GOOGLE SEO OPTİMİZASYONU

*GOOGLE ADWORDS YÖNETİCİLİĞİ

*SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ

*MOBIL UYGULAMA TASARIMI & YAZILIMI

 

  B) YARATICI ÇÖZÜMLERİMİZ:

*KREATİF TASARIM HİZMETİ

*YILLIK FEE AJANS HİZMETİ

*KURUMSAL KİMLİK STANDARDİZASYONU

*YARATICI MAILING TASARIMI

*METİN YAZARLIĞI ve REDAKTE

 

  C) MEDYA PRODÜKSİYON:

*KURUMSAL TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

*TV-VİRAL REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

*ÜRÜN FİLMİ ÇEKİMİ

*3D MODELLEME ve ANİMASYON FİLM

*REKLAM, SENARYO YAZARLIĞI

2 ay önce eklendi.

  •