Giriş Yap Kayıt Ol
HAKKIMIZDA | Tunçbilek Reklam

HAKKIMIZDA

TUNÇBILEK REKLAM; ÖĞRETMEN KÖKENLI EMIN TUNÇBİLEK TARAFINDAN KURULMUŞTUR.  33 YILLIK GEÇMIŞIYLE TÜRKIYE'NIN EN ESKI REKLAM AJANSLARINDAN BIRISIDIR. ÖDENMIŞ SERMAYESI 462.000 TL'DIR. ŞIRKETIN OFISI VE GÖRÜNTÜ STÜDYOSU ANKARA'NIN EN MERKEZI VE IŞLEK YERI OLAN KIZILAY - SELANIK CADDESINDEDIR.

Şirketimiz çalışma tarzı, bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türkiye'de Seri İlancılığın bir ekonomi barometresi, bir sosyal gözlem laboratuvarıdır. Teknolojik atılım ve yatırımlarıyla hep gündemde olan, özen duyulan, ilgiyle izlenen ve sürekli taklit edilmeye çalışılan örnek tam hizmet REKLAM AJANSI'dır. Portföyünde ortalama 45.000 sıcak ve hareketli müşterisi bulunmaktadır. Böyle bir portföy sadece reklam sektöründe değil, diğer sektörlerde bile zor rastlanabilen bir pazar payını içermektedir. Tunçbilek Reklam gerek bilgi üretme, pazar yaratma ve gerekse sektörel yapıya uygun insan yetiştirme açısından reklamcılık dünyasının okulu olarak bilinmektedir.

Şirket kurucusu Emin TUNÇBİLEK uzun yıllar Ankara Basın Yayın Reklamcılar Derneğinin başkanlığını yapmıştır.

Reklampedia adlı internet servisimiz ise bütün sektörlerde talep halinde web yazılım- tasarım, kurumsal SEO, internet reklamcılığı, sosyal medya ve medya prodüksiyon işlerinin yapıldığı teknolojik sahadır.

Bölüm başkanları Çağlan TUNÇBİLEK ve Barış TUNÇBİLEK'tir.

Kısacası; TUNÇBİLEK REKLAM Türkiye'de Seri İlancılığın ve İnternet Reklamcılığının sanayileşmesi noktasında her zaman akla ilk gelen kurumsal bir markadır. Ve ayrıca ilkeli, ödünsüz çalışmaları, uzun yılların deneyimleri ve teknolojik açılımlarıyla sektörde ciddi bir denge unsurudur. 

 

2 ay önce eklendi.

  •