Giriş Yap Kayıt Ol
Zayıflamak İçin Kürler Nelerdir | Tunçbilek Reklam
Zayıflamak İçin Kürler Nelerdir

Spor Kilo vermek, birçok kadın için zorlayıcı bir şey olabilir. Bu noktada genelde bünyeden bünyeye değişen bir durum söz konusudur. Bu nedenle zayıflamak için kürler nelerdir buna bakarken dikkatli olmalı ve bünyenize uygun kürleri denemelisiniz. Elbette bu kürlerin yanı sıra, spor yapmalı ve dengeli beslenmenize dikkat etmelisiniz.

 

Zayıflama Kürü Örnekleri

 

Zayıflamak istiyorsanız, size uygun doğru kürleri kullanabilir ve bu kürler sayesinde istediğiniz kiloda olabilirsiniz.

 

Zayıflamak için kürler nelerdir incelediğimiz zaman, bu konuda bazı seçenekleri sizinle paylaşabiliriz:

 

  • Zayıflatan karbonatlı su kürü: Malzemeler arasında 1.5 litre su, bir tatlı kaşığı limon, bir tatlı kaşığı karbonat vardır. Bir tencere suyun için limon ve karbonatı atın, on dakika kaynatın. Bu karışım bir saat soğusun. Sabah, öğlen, akşam yemeklerden önce birer bardak tüketebilirsiniz.
  • Zayıflatan beyaz lahana – maydanoz kürü: Malzemeler arasında 1,5 litre su, 5-6 yaprak beyaz lahana, 9-10 tutam maydanoz, bir yarım çay bardağı taze sıkılmış limon suyu bulunur. Önce suyu kaynatın ve içinde beyaz yapraklı lahanaları atın. Beş dakika kaynatın ve lahanalar içine maydanoz ile taze sıkılmış limonları ekleyin. Bundan sonra tahmini 25 dakika kaynatın. Suyu bundan sonra cam bir sürahiye koyun ve bir gün buzdolabında muhafaza edin. Öğünlerden önce metobolizma hızlandırıcı olarak bu kürü tüketin.
  • Zayıflatan yoğurt kürü: Malzemeler arasında bir kase yoğur, birer çay kaşığı zerdeçal, tarçın, zeytinyağı vardır. Bir kase yoğurt içinde diğer malzemeleri koyun ve karıştırın. Bu karışımı dolaba koyun ve bir gün bekletin. Daha sonra sabah, öğle akşam öğün öncelerinde bir saat evvelinden tüketin. Metobolizmanız hızlanacaktır.

 

Zayıflamak için kürler nelerdir bakınca, bu kürlerin içeriğinin basit ve uygulamanın da genel olarak kolay olduğunu göreceksiniz. Önemli olan düzenli tüketimdir.

49 kez görüntülendi. / 21-01-2019 tarihinde eklendi.