Giriş Yap Kayıt Ol
Metro Türkçe Öğretim Merkezi Kursu - / 316 | Tunçbilek Reklam
Yetkili Ufuk Taner
Telefon 0312 231 44 99
Fax
Gsm 0532 607 31 41
Şehir Ankara
İlçe Çankaya
Semt Maltepe
Mail info@metropolkurslari.com
Web http://www.metropolkurslari.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

İLLER CAD. NO:4 MALTEPE

Ankara / Çankaya / Maltepe / MALTEPE MAH.

Metropol Eğitim Kurumları 1995 yılından bugüne YÖS ve SAT sınavlarına hazırlık alanlarında, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi (TÖMER) alanında düzenlediği kurslar ile yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde şubeleri bulunan bir eğitim kurumları zinciridir.

Kurumumuz, eğitim merkezlerimizde düzenlenen kurslar sayesinde sınavlarda üstün başarılar elde eden öğrencilerin kendisine verdiği gurur ve güvenle, eğitime bakışını sürekli geliştirerek, çağdaş ve ilkeli eğitim anlayışını eğitimin her kademesinde kendisine görev edinmiştir.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ve birikim; hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki her gelişmeyi, öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirmemizi ve kendimizi yenileyerek daha da üretken hale gelmemizi sağlamıştır.

Kurumumuz gelecekte de ilkeli, çağdaş ve kendisini sürekli yenileyen eğitim anlayışını sürdürecek ve siz sevgili öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.