Giriş Yap Kayıt Ol
Koşan Gıda - / 334 | Tunçbilek Reklam
Yetkili Serhat Koşan
Telefon 0(312) 354 00 12
Fax
Gsm
Şehir Ankara
İlçe Etimesgut
Semt Şaşmaz
Mail info@kosangida.com.tr
Web http://www.kosangida.com.tr/kurumsal/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

TAHSİN KAHRAMAN CAD.2307/1.SOK NO:17/2

Ankara / Etimesgut / Şaşmaz /

Koşan Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1 Şubat 2001 tarihinde kurularak, 14 yıldır hizmet sunduğu Ankara ve yakın bölgesinde, gıda işleme ve toptan dağıtım sektörünün lider ve bilinen firmalarından biri haline gelmiştir.

 
 

Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası ve Ankara Et Borsası üyesi olan şirketimiz, Gedik Piliç markasının Ankara ve yakın çevresinde dağıtım ve tanıtımını yapan tek kuruluştur.  Bayisi olunan Gedik Piliç firmasıyla birlikte her yıl büyüyen şirketimiz hâlihazırda Ankara’nın en geniş müşteri ağına sahip gıda işleme ve dağıtım firmalarından biridir.

Şirketimizde halihazırda; ulusal ve yerel zincir marketler, süpermarketler, kamu ve özel kuruluş yemekhaneleri, hazır yemek ve catering şirketlerinin yanı sıra restoran, kafe, kasap ve bakkallardan oluşan müşteri portföyü yüksek kalitede hizmet sunulan yaygın bir dağıtım ağı ile yönetilmektedir.

Soğuk hava deposu ve dağıtım alanlarının gıda güvenliği-hijyen standartlarına uyumu gerek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gerekse belediye yetkilileri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Ürünlerimizin dağıtımı soğuk zincir kuralları çerçevesinde, son teknoloji lokasyon ve ısı takip sistemleriyle donatılmış araç filomuz ve uzman kadromuz tarafından itinayla gerçekleştirilmektedir.

Hâlihazırda Ostim bölgesinde faaliyet göstermekte olan şirketimizin, 2015 yaz döneminde İstanbul yolu üzerinde bulunan ve bölgenin en modern iş merkezi olan Deppo iş merkezindeki yeni deposunda faaliyet göstermesi planlanmaktadır.

Söz konusu yeni yatırımımız kapsamında 2000 metrekarelik kapalı alanı içerisinde toplamda 1000  metrekareyi bulan soğuk hava depolarıyla daha yüksek bir iş hacmine ulaşılması ve daha etkin bir hizmet sunulması öngörülmektedir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.