Giriş Yap Kayıt Ol
Gold Paketleme Makina - / 371 | Tunçbilek Reklam
Yetkili Tamer Özmen
Telefon 0312 394 79 78
Fax
Gsm 0532 664 08 27
Şehir Ankara
İlçe Yenimahalle
Semt İvedikorganizesanayi
Mail tamer_ozmen08@hotmail.com
Web http://www.goldpakmakina.com.tr/tr/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

ARI SANAYİ SİTESİ 1472.SOKAK NO:51

Ankara / Yenimahalle / İvedikorganizesanayi / İVEDİK ORGANİZE SANAYİ MAH

Goldpak Paketleme Makine Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi olarak kuruluşumuzdan bu yana Tam Otomatik Küp şeker paketleme hattı, tekli küp şeker sarma makinesi, stick şeker makinesi,dijital terazili tam otomatik paketleme makinesi imalatı yapmaktayız. İmalatını yapmış olduğumuz paketleme makineleri ile farklı ölçülerde küp şeker ve granül ürün paketlemeleri yapmaktayız.

 

2005 yılından beri şirketimiz, özellikle küp şeker paketleme makineleri konusunda uzun yıllarda oluşan tecrübeleri ile güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve ürettiği makinelerin kalitesi ve kapasitesinde maksimum verim sağlamaktadır.

 

Goldpak Paketleme Makine Gıda Sanayi Ankara İvedik O.S.B. tesislerinde uzman personel, teknik kadro, tecrübeli servis ekibi, modern makine parkuru ile dünyanın önde gelen ürünlerini (Pinomatikte Festo, Elektrik malzemelerinde Eaton-Möller, Rulmanlarda SKF-FAG, Metal aksamda ASIO304 Krom nikel, Sac aksamlarında Ereğli ST37 ve ST52, Çelik ürünlerinde 4140, Motor ürünlerinde WOLT, Redüktör ürünlerinde IMAK) kullanarak üretim yapmakta olup üretiminin her aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.