Giriş Yap Kayıt Ol
E-TUĞRA EBG BİLİŞİM - / 312 | Tunçbilek Reklam
Yetkili Hülya Bıyıklı
Telefon 0312472113
Fax
Gsm
Şehir Ankara
İlçe Çankaya
Semt Balgat
Mail hulyab@e-tugra.com.tr
Web https://www.e-tugra.com.tr/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

CEYHUN ATIF KANSU CAD. GÖZDE PLAZA NO:130/58 BALGAT

Ankara / Çankaya / Balgat / BALGAT MAH.

HAKKIMIZDA

 

E-Tuğra- Dijital sertifika alanında ürün ve teknoloji geliştiren bir ArGe şirketidir. %100 yerli sermaye ile 2005 yılında kurulmuş olup, E-İmza, Kep, SSL Sertifikaları, Zaman Damgası Dijital Kütüphane çözümleri üzerine çalışmaktadır. 3 milyondan fazla Dijital Sertifika üreterek, 500.000’in üzerinde bireysel, kamu kurumu ve büyük ölçekli kurumsal firma E-Tuğra’nın teknolojisine güvenmektedir.
 

E-Tuğra Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) markası olarak pazardaki en güvenilir konumdadır. Yazılım geliştirme ve proje çalışmalarını yürütmek için İlk ArGe Merkezi’ni 2006 yılında Ankara’da açan E-Tuğra,  sonrasında YTÜ Teknokent’te ürün ve hizmet geliştirmeye devam etmektedir. 60 ilde 100 den fazla çalışanı ve inovatif bir yaklaşım ile ürün gamını ve hizmet kalitesini geliştirerek, Türkiye'nin lider sertifika üreticilerinden biri olmuştur.

 
 

MİSYONUMUZ

Kimlik doğrulama güvenilirliğin en önemli noktası olmakla beraber, bireylerden, kurumlara herkesin güvenilir internet ortamında özgürlüğünü doğrulamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde Dijital Sertifika pazarında ArGe merkezimizden aldığımız güçle her geçen gün yeni ve güvenilir,kolay iş akışı sağlayan kağıt ve zamandan tasarruf edebileceğimiz doğa dostu ürün ve hizmetler geliştirmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Dijital Sertifika pazarında Türkiye pazarının ihtiyaçlarına uygun çözümler üretirken aynı zamanda Uluslararası firmalarla rekabet edebilen ve global pazarda kendinden daha fazla söz ettiren bir firma olmak. Türkiye’de e-imza ve Kep’i bir arada veren tek firma olarak sahip olduğumuz bilgi birikim ve teknolojik alt yapımızla her geçen gün büyüyen bilişim sektörüne önemli kazanımlar sağlamak.

 
 

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.