Giriş Yap Kayıt Ol
Best Grup Savunma Sanayi - / 419 | Tunçbilek Reklam
Yetkili Yavuz Bayazıtoğlu
Telefon +90 312 801 00 03
Fax
Gsm
Şehir Ankara
İlçe Kazan
Semt Kazan
Mail info@best-grup.com
Web https://www.best-grup.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

Atom Caddesi No: 13 Saray-Kahramankazan / ANKARA - TÜRKİYE

Ankara / Kazan / Kazan / SARAY MAHALLESİ

BEST GRUP Sav. San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden beri Güvenlik ve Savunma Sanayine yönelik imalat, ithalat ve ihracat yapmaktadır. Bu kapsamda başta; Uzaktan Kumandalı Zırhlı İş Makineleri, Tekerlekli Yükleyici Araç “Loader”, Kazıcı Yükleyici Araç, Silah Kuleli Mini İş Makinesi, Zırhlı Vinç. Zırhlı Personel Taşıyıcı Araçlar : Gizli Zırhlı Arazi Tipi Kamyonet, Komuta Kontrol Aracı, Uzaktan Kumanda Sistemleri, Silahlı Operasyon Robotu, İnsansız Kara ve Hava Araçları, Zırhlı Güvenlik Kabini, Zırhlı Mobil ve Balkon Tipi Siperlik üretimi yapmaktadır. 

Ayrıca; Son yıllarda özellikle İç Güvenlik Harekatında güvenlik güçlerimizin kayıplarında en önemli faktör olan MAYIN, EYP ve RPG tehditlerine karşı tasarladığımız Yeni Nesil Zırhlı Personel Taşıyıcı ( BÖRÜ ) ve yeni nesil ANTİ-RPG Koruma Sistemine ait ARGE çalışmalarımız tamamlanmıştır. Türk Savunma Sanayisinde son yıllarda ön plana çıkan milli imkanların geliştirilmesine yönelik hedef doğrultusunda firmamızca yoğun çaba sarfedilmektedir. Yerli imkanlar kullanılarak bu kabiliyetin yurt savunmasına kazandırılması yönünde gerekli çalışmaların sonuna gelinmiştir. Yakın zamanda söz konusu sistemlerin üretimi planlanmaktadır.

Güvenilir ve yenilikçi uzman kadrosu ile savunma sektöründe Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı başta olmak üzere; yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltan savunma şirketi olmaktır.

Meslek etiğine uygun, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile savunma sektöründe lider kuruluşlar arasındaki varlığına süreklilik sağlamak; yurtdışı pazarında ürün ve hizmetleri ile yer alarak; Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları ile stratejik iş ortaklıkları geliştirmiş olmaktır.

 
 
 
 
 

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.