Giriş Yap Kayıt Ol
Ankara İş ilanları | Tunçbilek Reklam
Ankara İş ilanları

Ankara İş ilanları

Ankara iş Dünyası iş adamlarıyla, esnaflarıyla, çalışanlarıyla, ticari ve sanayi meslek kuruluşlarıyla sadece Türkiyenin değil, hem ortadoğunun hem de batının gözdesi haline gelmiştir.

Bu hareketlilik özellikle Gazete ilancılığına hem önem hem de canlılık kazandırmıştır. Sektör içi tatlı rekabetler Ankara Ekonomisinin hem yatay hem de dikey gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Gazetelerde bu hareketliliğin tanıtımında ilancılığın önemini gördüklerinden çok ciddi çalışmalar yapmakta, emekler harcamaktadırlar. Gazete tanıtımları ticari ilanlar ve seri ilanlar olmak üzere 2 ayrı koldan ele alınmaktadır. Bu iki alanda yapılacak ilanlar için gazeteler ücret tarifeleri hazırlayarak ekonominin canlılığına basın yoluyla katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Gazeteler genel olarak ilanlarını reklam ajansları aracılığıyla almaktadır. Burada ilan vereceklere düşen tam hizmet Ajanslarıyla çalışmaya dikkat etmelidirler..Yeni bir kampanya çıktı... 4 gazeteye birden yeni bir kampanya çıktı ... gibi pazarlamacı havasıyla ilanlarınızı almak isteyen bayanlara karşı çok dikkali olunması gerekmektedir.

Yeterli birikim ve dinamik yapısıyla Ajansımız İş Dünyasının basın yayın kuruluşlarında reklam taleplerini karşılıyacak düzeydedir.

TUNÇBİLEK REKLAM 444 41 41 

51 kez görüntülendi. / 22-12-2018 tarihinde eklendi.

İlginizi Çekebilir